O nas

Chronimy środowisko naturalne i środowisko pracy

Nasze technologie pomagają w ochronie środowiska dzięki wysokiej skuteczności filtracji i niskim emisjom cząstek pyłu za filtrem. Dzięki naszym technologiom przyczyniamy się do utrzymania czystego środowiska pracy wewnątrz hal produkcyjnych.

Znamy się na technologii filtracji pyłu i cieszy nas opracowywanie rozwiązań. Stosujemy nowoczesne podejście do specyficznej i złożonej problematyki, która wymaga wysokiej fachowości i wieloletniego doświadczenia. Chętnie pomożemy w opracowaniu rozwiązania technicznego i polecimy nasze produkty, abyśmy wspólnie sprostali najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Radek Veselý

G&G filtration s.r.o.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji systemów odciągu i filtracji powietrza do zastosowań przemysłowych. Projektujemy i produkujemy szeroką gamę urządzeń filtracyjnych i komponentów odciągów przemysłowych. Nieustannie wprowadzamy innowacje naszych produktów, abyśmy dotrzymywali kroku coraz bardziej złożonym procesom produkcyjnym i wysokim wymaganiom klientów. Duży nacisk kładziemy na efektywność naszych rozwiązań, opartą na skuteczności systemów filtracyjnych i ekonomice ich eksploatacji. Specjalizujemy się w produkcji tekstylnych urządzeń filtracyjnych z wykorzystaniem nietkanych materiałów i filtrów ceramicznych do specjalnych zastosowań, gdzie grozi uszkodzenie medium filtracyjnego wysoką temperaturą lub ogniem. Nasz asortyment uzupełniają silosy do magazynowania trocin i biomasy, separatory cyklonowe i inne komponenty potrzebne do realizacji technologii odpylania.

Czym się kierujemy

Nasze wartości

Rozwiązanie na miarę właśnie dla Ciebie

Każda aplikacja jest specyficzna. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z maksymalną odpowiedzialnością.

Korzyści dla środowiska naturalnego i środowiska pracy

Nasze technologie pomagają w ochronie środowiska i jednocześnie pomagamy w utrzymaniu czystego środowiska pracy wewnątrz hal produkcyjnych.

Koszty eksploatacji i niezawodność technologii

Deklarujemy niezawodność dostarczonej technologii i długą żywotność medium filtracyjnego. Ważna jest nie tylko cena nabycia, ale również koszty eksploatacji i serwisu.

Porządnie, kompletnie i terminowo

Jedyna droga do pomyślnej współpracy prowadzi przez budowanie trwałych relacji, które są oparte na należytym spełnieniu zobowiązań przez obie strony umowy.

Projektujemy

Oferujemy

Sprzedajemy

Nasza technologia odciągu znajduje zastosowanie praktycznie w całym spektrum produkcji przemysłowej. Od produkcji papieru poprzez zakłady przetwórstwa drzewnego, przemysł motoryzacyjny, aż po odlewnie i huty. Każda aplikacja odciągu ma swoje specyficzne rozwiązanie i przynosi nowe doświadczenie i pomysły

Kluczową rolę dla nas odgrywa też informacja zwrotna, którą otrzymujemy od naszych partnerów handlowych w postaci specyficznych wymagań lub uwag technicznych dotyczących zainstalowanych produktów. Bez ścisłej współpracy z naszymi partnerami nie moglibyśmy dalej udoskonalać i rozwijać naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że tylko nieustanny rozwój i udoskonalanie jest jedyną możliwą drogą do sukcesu.

G&G Výroba
G&G Filter

Realizujemy

G&G filtration, s.r.o. jest firmą produkcyjną. Wszelkie realizacje są przeprowadzane za pośrednictwem naszych partnerów handlowych. Naszym długoterminowym celem jest nieustanne poszerzanie szeregów naszych partnerów handlowych, którym dostarczamy wysokiej jakości produkty do ich własnych realizacji. Nasze produkty rozwijamy na podstawie uwag naszych partnerów. Na podstawie potrzeb rynku opracowujemy nowe produkty. Jesteśmy przekonani, że najlepszym, co możemy zaoferować, jest solidne zaplecze produkcyjne i myśl techniczna. Naszymi partnerami są specjalistyczne firmy realizacyjne, które zapewniają fachową instalację i profesjonalny serwis naszych urządzeń.

Rozwijamy

Nasze centrum rozwojowe i konstrukcyjne znajduje się w Brnie. Dział konstrukcyjny opracowuje wszelką dokumentację produkcyjną w formacie 3D. Korzystamy z oprogramowania Solidworks, dzięki któremu potrafimy z całą pewnością ustalić wszelkie potrzebne parametry, takie jak masa technologii, punkty obciążeń, czy też środek ciężkości danego urządzenia. Dział konstrukcyjny wykorzystujemy również do projektowania nietypowych urządzeń filtracyjnych tak, aby mogły być użyte w przypadkach ograniczonych możliwości przestrzennych. Nasi konstruktorzy pracują zarówno nad rozwojem nowych produktów, jak też nad wnoszeniem sugestii ze strony naszych klientów i partnerów do już gotowej dokumentacji produkcyjnej.

Produkujemy

Nasze wyroby kompletujemy we własnej hali produkcyjnej. Każdy produkt, bez względu na wielkość, składa się z od kilku do kilkuset części. Każda część, ze względu na optymalizację procesu produkcji, posiada kod QR z oznaczeniem umieszczenia na produkcie i rysunku zestawieniowym. Dzięki pełnemu przeglądowi poszczególnych komponentów produktu jesteśmy w stanie bardzo efektywnie zestawić konkretny produkt. Poszczególne komponenty produktów mamy na stanie, dlatego jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby zestawienia jakiegokolwiek produktu w skróconym terminie.

Nasz zespół

Ing. Radek Veselý

CEO & Sales

Więcej o nas

Ing. Miloš Gregor

CEO

Więcej o nas

Gdzie mamy siedzibę

Republika Czeska

centrum rozwojowe i konstrukcyjne
agłówna agencja sprzedaży w UE

G&G Filtration CZ, s.r.o
Hrubínova 1903/9
664 51 Šlapanice
[email protected]

Słowacja

Zakład produkcyjny
G&G Filtration, s.r.o.
Hviezdoslavova 901
034 95 Likavka (SK)
[email protected]

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.