Aspiracja tras transportu zboża

Jest to specyficzne rozwiązanie do zasysania szlaków transportowych zbóż i mieszanek paszowych z wykorzystaniem filtrów miejscowo - punktowych. Filtry w wykonaniu poziomym służą do odpylania przenośników łańcuchowych - redlerów. Filtry w konstrukcji pionowej służą do odpylania wind. Wszystkie zastosowane filtry były typu G&G Local JET umieszczane bezpośrednio na przenośnikach zasysających.

Urządzenie filtracyjne G&G Local JET to urządzenie filtracyjne wyposażone w automatyczną regenerację medium filtracyjnego z włókniny za pomocą przeciwprądowego sprężonego powietrza. Żywotność materiału filtrującego wynosi ponad 10 000 godzin pracy bez konieczności ręcznego czyszczenia. Medium filtracyjne to płaskie, gładkie rękawy wykonane z włókniny o gramaturze 550 g / m2. Medium filtracyjne nie zawiera fałd, w których mógłby osadzać się kurz i jest bardzo odporne mechanicznie na rozrywanie i ścieranie. Wartość resztkowego przelotu cząstek pyłu na spalinach mieści się w przedziale 1 – 3 mg / m3. Wentylator wyciągowy może być wyposażony w okrągły tłumik na wylocie, aby zmniejszyć obciążenie hałasem z urządzenia filtrującego. Pył jest odprowadzany z powrotem na ścieżkę materiału.

Do zasysania użyto łącznie 13 jednostek filtrujących G&G Local JET. Było 7 filtrów poziomych do redlerów odpylających i 6 filtrów pionowych do elewatorów odpylających.

Dalsze referencje

Odpylanie linii do kruszenia wraków samochodowych

Partner: Odpylanie linii do kruszenia wraków samochodowych

Powietrze jest dalej kierowane do separatorów cyklonowych, w których oddziela się grube cząstki lekkiej frakcji. Uwięzione w ten sposób gruboziarniste…

Izolacja termiczna rur

Partner: Izolacja termiczna rur

Jednocześnie izolacja termiczna rurociągu zapobiega wychłodzeniu się gazu wewnątrz tras rurociągu oraz przyczynia się do ograniczenia lub wyeliminowania możliwości kondensacji…

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.