Aspiracja tras transportu zboża

Jest to specyficzne rozwiązanie do zasysania szlaków transportowych zbóż i mieszanek paszowych z wykorzystaniem filtrów miejscowo - punktowych. Filtry w wykonaniu poziomym służą do odpylania przenośników łańcuchowych - redlerów. Filtry w konstrukcji pionowej służą do odpylania wind. Wszystkie zastosowane filtry były typu G&G Local JET umieszczane bezpośrednio na przenośnikach zasysających.

Urządzenie filtracyjne G&G Local JET to urządzenie filtracyjne wyposażone w automatyczną regenerację medium filtracyjnego z włókniny za pomocą przeciwprądowego sprężonego powietrza. Żywotność materiału filtrującego wynosi ponad 10 000 godzin pracy bez konieczności ręcznego czyszczenia. Medium filtracyjne to płaskie, gładkie rękawy wykonane z włókniny o gramaturze 550 g / m2. Medium filtracyjne nie zawiera fałd, w których mógłby osadzać się kurz i jest bardzo odporne mechanicznie na rozrywanie i ścieranie. Wartość resztkowego przelotu cząstek pyłu na spalinach mieści się w przedziale 1 – 3 mg / m3. Wentylator wyciągowy może być wyposażony w okrągły tłumik na wylocie, aby zmniejszyć obciążenie hałasem z urządzenia filtrującego. Pył jest odprowadzany z powrotem na ścieżkę materiału.

Do zasysania użyto łącznie 13 jednostek filtrujących G&G Local JET. Było 7 filtrów poziomych do redlerów odpylających i 6 filtrów pionowych do elewatorów odpylających.

Dalsze referencje

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.