Izolacja termiczna rur

Partner: Izolacja termiczna rur

Zrealizowaliśmy zamówienia na izolacje termiczne rurociągów. Izolacja termiczna rur chroni użytkownika lub operatora przed ryzykiem oparzenia gorącymi powierzchniami części rur.

Jednocześnie izolacja termiczna rurociągu zapobiega wychłodzeniu się gazu wewnątrz tras rurociągu oraz przyczynia się do ograniczenia lub wyeliminowania możliwości kondensacji oparów na wewnętrznej stronie tras rurociągów.

W przypadku izolacji termicznej zawsze obliczamy grubość izolacji z wełny mineralnej lub Sibralu w zależności od temperatury wydobywanego gazu.

Jako zabezpieczenie przed uszkodzeniem warstwy izolacyjnej stosujemy blachę ocynkowaną lub aluminiową. Warstwa wierzchnia płaszcza rurowego jest formowana na miejscu ze zwojów. Podczas zdalnych wdrożeń (głównie poza terytorium Czech) przygotowujemy na zamówienie blachę w naszej produkcji, a następnie wysyłamy ją jako system LEGO.

Zrealizowaliśmy nasze zamówienia na izolacje termiczne dla firmy partnerskiej TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.

Dalsze referencje

Odpylanie linii do kruszenia wraków samochodowych

Partner: Odpylanie linii do kruszenia wraków samochodowych

Powietrze jest dalej kierowane do separatorów cyklonowych, w których oddziela się grube cząstki lekkiej frakcji. Uwięzione w ten sposób gruboziarniste…

Separacja sadzonek za pomocą separatora obrotowego

Partner: Separacja sadzonek za pomocą separatora obrotowego

Zrębki są oddzielane na wewnętrznym ekranie separatora, który jest regenerowany przez pióra wycieraczek wirnika separatora. Cząsteczki kurzu przedostają się dalej…

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.