Odciąg pyłu węglowego

Partner: Odciąg pyłu węglowego

Ważna referencja dotycząca odciągu pyłu węglowego. Użyto naszego urządzenia filtracyjnego z automatyczną regeneracją medium filtracyjnego przy użyciu sprężonego powietrza w wersji do odciągu pyłów wybuchowych. Powrót przefiltrowanego powietrza z powrotem do przestrzeni roboczej.

Nasza dostawa obejmuje produkcję i dostawę urządzenia filtracyjnego do odciągu pyłu węglowego. Użyto filtra typu G&G JET BAG. Urządzenie filtracyjne jest przeznaczone do umieszczenia na zewnątrz, bez konieczności zadaszenia. Filtr posiada automatyczną regenerację medium filtracyjnego (płaskich węży tekstylnych) przy użyciu impulsów sprężonego powietrza. Urządzenie filtracyjne posiada wysyp filtratu ze zbiornikiem o pojemności 50 litrów. Urządzenie filtrujące jest przeznaczone do odsysania wybuchowego pyłu, z membranami odciążającymi umieszczonymi w taki sposób, aby fala ciśnieniowa była skierowana do góry. Instalację jednostki filtracyjnej zapewniała nasza jednostka realizacyjna G&G filtration CZ, s.r.o., we współpracy z partnerem V-Dusting, s.r.o.

Urządzenia filtrujące

Do odciągu pyłu węglowego wybraliśmy typ urządzenia filtracyjnego G&G JET BAG. Jest to urządzenie filtracyjne naszej produkcji, wyposażone w płaskie węże tekstylne z automatyczną regeneracją medium filtracyjnego z pomocą sprężonego powietrza. Automatyczna regeneracja jest wyposażona w inteligentną jednostkę sterującą, która zapewnia pracę regeneracji tylko przy wyższej wartości spadku ciśnienia medium filtracyjnego. System regeneracji zapewnia optymalne zużycie sprężonego powietrza w zależności od zanieczyszczenia filtra, co przynosi znaczne oszczędności kosztów sprężonego powietrza. Do odsysania pyłu wybuchowego urządzenie filtracyjne jest wyposażone w odporną na ciśnienie obudowę, antystatyczne medium filtracyjne, zaciski węży filtracyjnych ze stali nierdzewnej, membrany odprężające oraz zawór zwrotny B-Flap w rurociągu ssącym. Połączenie rurowe między wentylatorem i jednostką filtracyjną jest odporne na ciśnienie, tak samo, jak rurociąg między jednostką filtracyjną i zaworem zwrotnym B-Flap.

Gwarantujemy żywotność medium filtracyjnego przez co najmniej 3 do 5 lat eksploatacji urządzenia filtracyjnego. Dbamy o to, aby podczas eksploatacji naszej technologii filtracyjnej nie powstawały po stronie użytkownika niepotrzebne koszty związane z częstą wymianą mediów filtracyjnych.

Zużyty sprzęt filtrujący G&G JET BAG znajdziesz w naszym katalogu tutaj.

Dalsze referencje

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.