Odciąg pyłu z tworzywa sztucznego

Partner: Odciąg pyłu z tworzywa sztucznego

Referencja w zakresie odciągu i filtracji pyłu z tworzywa sztucznego. Nasze tekstylne urządzenie filtracyjne z automatyczną regeneracją medium filtracyjnego sprężonym powietrzem wychwytuje odseparowany pył do wielkiego worka.

Powrót przefiltrowanego powietrza z powrotem do przestrzeni roboczej.

Nasza dostawa obejmuje produkcję i instalację urządzenia filtracyjnego do odciągu pyłu z tworzywa sztucznego typu G&G JET BAG. Urządzenie filtracyjne jest przeznaczone do umieszczenia na zewnątrz, bez konieczności zadaszenia. Filtr posiada automatyczną regenerację medium filtracyjnego (płaskich węży tekstylnych) przy użyciu impulsów sprężonego powietrza. Urządzenie filtracyjne posiada wysyp filtratu zakończony podajnikiem rotacyjnym z wysypem odpadu do wielkiego worka. Filtr jest umieszczony na konstrukcji stalowej.

Z punktu widzenia przepływu powietrza wewnątrz filtra i spadku ciśnienia systemu filtracyjnego koncepcja jednostki filtracyjnej jest dobrana tak, aby przepływające powietrze wchodziło w górnej części filtra, a wychodziło z dolnej części urządzenia filtracyjnego. Przepływ wewnątrz komory filtracyjnej jest od góry w dół, co wyraźnie pomaga w odprowadzaniu odseparowanego pyłu do wysypu, co w przypadku odciągu pyłu z tworzywa sztucznego ma zasadnicze znaczenie. Ta koncepcja obniża spadek ciśnienia medium filtracyjnego.

Przy aplikacji odciągu pyłu z tworzywa sztucznego gwarantujemy długą żywotność medium filtracyjnego. Minimalnie 5 lat eksploatacji urządzenia filtracyjnego. Dbamy o to, aby po instalacji naszego urządzenia filtracyjnego nie powstawały u użytkownika niepotrzebne koszty eksploatacyjne, spowodowane nieustanną koniecznością wymiany medium filtracyjnego.

Pył z tworzywa sztucznego jest bardzo drobny, lekki i ma skłonność do tworzenia sklepień w wysypie filtra. Ważnym jest, aby regeneracja filtra przebiegała ciągle, aby urządzenie filtracyjne miało mały spadek wysypu, a ciągłe odprowadzanie odseparowanego pyłu odbywało się tak, aby nie doszło do zatkania wysypu filtra.

Instalację jednostki filtracyjnej zapewniała nasza jednostka realizacyjna G&G filtration CZ, s.r.o.

Zużyty sprzęt filtrujący G&G JET BAG znajdziesz w naszym katalogu tutaj.

Dalsze referencje

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.