Odciąg ze spawalni i szlifierni

Referencyjna realizacja technologii odciągu ze spawalni i szlifierni z wykorzystaniem urządzenia filtracyjnego G&G JET BAG naszej produkcji. W aplikacjach odciągu w spawalniach gwarantujemy długą żywotność medium filtracyjnego, minimalnie 3 do 5 lat eksploatacji urządzenia filtracyjnego. Filtr wyposażony jest w inteligentną jednostkę sterującą regeneracji, która oszczędza koszty sprężonego powietrza.

Ważną referencją jest użycie naszego urządzenia filtracyjnego G&G JET BAG do odciągu ze spawalni i szlifierni. Urządzenie filtracyjne posiada płaskie tekstylne węże i jest regenerowane za pomocą sprężonego powietrza. Konstrukcja filtra została zaprojektowana tak, aby odsysane powietrze przechodziło przez skrzynię filtracyjną w kierunku w dół. Proponowane rozwiązanie pomaga w odprowadzaniu separowanego pyłu do leja wysypowego i obniża straty ciśnieniowe medium filtracyjnego. Regeneracja medium filtrującego jest sterowana przez inteligentną jednostkę sterującą, która uruchamia regenerację tylko wtedy, gdy wzrasta spadek ciśnienia. Przy niskich spadkach ciśnienia urządzenie filtracyjne nie regeneruje się i tym samym oszczędza koszty sprężonego powietrza. Wraz ze spadkiem ciśnienia wzrasta intensywność regeneracji za pomocą impulsów sprężonego powietrza.

Urządzenie filtracyjne do odciągu ze spawalni i szlifierni

Urządzenie filtracyjne G&G JET BAG do aplikacji w odciągu w spawalni jest korzystne dla użytkownika dzięki niskim kosztom wymiany medium filtracyjnego i długiej żywotności węży filtracyjnych. Jako medium filtracyjne są użyte nietkane płaskie węże tekstylne o gramaturze minimalnej 500 g/m2. Jako producent gwarantujemy długą żywotność medium filtracyjnego, minimum 22 000 godzin pracy. W przypadku odciągu w przemyśle samochodowym, podczas zgrzewania tłustych blach konieczne jest włączenie przed urządzenie filtracyjne również stacji dozowania sorbentu. Stacja sorbentowa zapewnia dozowanie sorbentu CaOH2 do rurociągu ssania przed filtrem. Ten system wysusza tłuszcz z powietrza i poprawia zdolność regeneracji filtra.

 

Zużyty sprzęt filtrujący G&G JET BAG znajdziesz w naszym katalogu tutaj.

Dalsze referencje

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.