Odpylanie kamieniołomu

Partner: Odpylanie kamieniołomu

Ważne referencje dotyczące zastosowania urządzenia filtracyjnego do odpylania kamieniołomu.

Filtr G&G Fan BAG posiada atmosferyczną regenerację medium filtracyjnego. Regenerację zapewnia wózek regeneracyjny i wentylator wysokociśnieniowy. Urządzenie filtracyjne jest idealne do aplikacji z nielepkim pyłem i tam, gdzie nie ma do dyspozycji sprężonego powietrza do regeneracji JET.

Filtr regenerowany atmosferycznie do odpylania kamieniołomu

Filtr G&G Fan BAG to urządzenie filtracyjne przeznaczone do odpylania kamieniołomu, wytwórni mieszanek asfaltowych i zakładów, gdzie nie ma do dyspozycji sprężonego powietrza do regeneracji. Filtr jest idealny do filtrowania suchych nielepkich pyłów. Regeneracja medium filtracyjnego przebiega z pomocą automatycznie przesuwnego wózka, który jest umieszczony na czystej stronie filtra. Wózek regeneracyjny zapewnia czyszczenie poszczególnych rzędów kieszeni filtracyjnych umieszczonych nad sobą. Źródłem powietrza do regeneracji jest wentylator wysokociśnieniowy, który jest umieszczony na stropie urządzenia filtracyjnego. Regeneracja przebiega online w trakcie pracy. Po osiągnięciu pozycji końcowej wózek kontynuuje cykl regeneracji. Po wyłączeniu filtra ma miejsce dokończenie regeneracji, podczas której wózek regeneracyjny dokończy dwa cykle regeneracji i zaparkuje w pozycji parkowania poza strefą elementów filtracyjnych.

Płaskie kieszenie filtracyjne

Elementami filtracyjnymi są umieszczone poziomo płaskie kieszenie filtracyjne, które są umocowane w skrzyni filtracyjnej z przedniej i tylnej strony. Szczelne połączenie po nasadzeniu kieszeni filtracyjnej zapewnia zamek sprężynowy. Urządzenie filtracyjne do odpylania kamieniołomu posiada komorę separacji wstępnej, która zapewnia równomierne rozłożenie przepływu wewnątrz jednostki filtracyjnej i stosunek 60/40%. 60% zasysanego powietrza jest doprowadzanych do skrzyni filtracyjnej w górnej części filtra, a 40% powietrza w dolnej części filtra. W komorze separowania wstępnego jednocześnie dochodzi do bezpośredniego oddzielenia grubych cząstek, które swobodnie wpadają do leja wysypowego i nie stykają się z elementami filtracyjnymi. Zaletą płaskich kieszeni filtracyjnych jest doskonały stosunek powierzchni filtracyjnej do wielkości skrzyni filtracyjnej.

Więcej informacji o filtrze G&G Fan BAG można znaleźć tu. Realizację i czynności montażowe zapewniała firma realizacyjna V-dusting.

 

Dalsze referencje

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.