Odsysanie malarni proszkowej

Partner: Odsysanie malarni proszkowej

Realizacja zamówienia na wymianę istniejącej aparatury filtrującej do ekstrakcji malarni proszkowej na nową aparaturę filtrującą.

Zastosowaliśmy wyprodukowany przez nas zespół filtrujący G&G Patro JET o wydajności ssania Q = 10.000 m3 / h. Urządzenie filtrujące wyposażone jest w antystatyczne wkłady filtracyjne, regenerowane impulsami sprężonego powietrza. Wentylator odśrodkowy jest umieszczony w obudowie akustycznej, aby zapewnić niski poziom hałasu. Wylot przefiltrowanego powietrza kierowany jest z powrotem do przestrzeni lakierni proszkowej. Nasza dostawa obejmowała demontaż istniejącej technologii filtracji i montaż nowej jednostki filtracyjnej wraz z podłączeniem do istniejących rurociągów. Wdrożenie zostało dostarczone przez naszą firmę partnerską V-Dusting.

Opis filtra nabojowego

Jest to suche, wkładowe urządzenie filtrujące do frakcji pyłowych, wyposażone w automatyczną regenerację medium filtracyjnego za pomocą sprężonego powietrza. Regeneracja medium filtracyjnego odbywa się cyklicznie w ustalonych odstępach czasu z możliwością sterowania zgodnie z aktualną stratą ciśnienia. Moc ssania zależy od zastosowanego wentylatora w zależności od rodzaju materiału i wymaganego obciążenia powierzchni filtra. Obciążenie powierzchni filtra jest ustawione na minimum 1,0 m3 / m2 / min dla filtra G&G Patro JET  Wentylator nie jest częścią jednostki filtrującej. Produkujemy urządzenia filtrujące w wersji przeznaczonej do umieszczenia w środowisku zewnętrznym, bez konieczności zadaszenia. Urządzenie filtrujące osiąga wysoką skuteczność filtracji – 99,9%, dzięki czemu istnieje możliwość zwrotu przefiltrowanego powietrza do hali produkcyjnej. Stosunek nawiewu powietrza do przestrzeni hali i środowiska zewnętrznego ustala projektant technologii w zależności od charakterystyki wydobywanego materiału oraz warunków powietrza panujących na hali produkcyjnej.

Dalsze referencje

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.