Urządzenie do odciągu i filtracji trocin

Partner: Urządzenie do odciągu i filtracji trocin

Ważna referencja dla odciągu od maszyn do obróbki drewna z użyciem naszego urządzenia filtracyjnego G&G VIBRO VAC.

Filtr posiada automatyczną regenerację medium filtracyjnego z pomocą pneumatycznego potrząsania wibracyjnego. Wentylator jest umieszczony na czystej stronie urządzenia filtracyjnego, co umożliwia użycie wentylatora o wysokiej sprawności. Chodzi o wysokiej jakości wyrób do odciągu i filtracji trocin. Nasza dostawa obejmuje produkcję urządzenia filtracyjnego do odciągu i filtracji trocin. Urządzenie filtracyjne jest podciśnieniowe, posiada wysoce wydajny wentylator. Produkcja urządzenia filtracyjnego: G&G filtration, s.r.o. Generalną dostawę w ramach akcji zapewniała nasza spółka partnerska GreMi KLIMA, s.r.o.

Urządzenie filtracyjne do filtracji trocin:

Zostało użyte urządzenie filtracyjne G&G VIBRO VAC naszej produkcji. Ze względu na swoją konstrukcję, to urządzenie filtracyjne wprost przeznaczone jest do odciągu i filtracji trocin w przemyśle obróbki drewna. Urządzenie filtracyjne posiada sterowane pneumatycznie potrząsanie wibracyjne. Ze względu na charakter odciąganego pyłu nie była konieczna instalacja systemu pneumatycznego przepłukiwania węży filtracyjnych z pomocą sprężonego powietrza. W tym przypadku regeneracja wibracyjna przyczynia się znacząco do obniżenia kosztów sprężonego powietrza do regeneracji medium filtracyjnego. Urządzenie filtracyjne posiada rotacyjny podajnik do wynoszenia trocin z urządzenia filtracyjnego. Ze względu na to, że odciąg trocin należy do grupy wybuchowych pyłów, urządzenie posiada membrany odprężające do uwolnienia fali uderzeniowej do otoczenia na zewnątrz.

Filtrační zařízení G&G VIBRO VAC odsávání pilin

Dalsze referencje

Aluminium Cutting – ExactCut, s.r.o.

Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Partner: Dedusting of large casting blasters – Slévárna Kuřim, a.s.

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.