Urządzenie do odciągu i filtracji trocin

Partner: Urządzenie do odciągu i filtracji trocin

Ważna referencja dla odciągu od maszyn do obróbki drewna z użyciem naszego urządzenia filtracyjnego G&G VIBRO VAC.

Filtr posiada automatyczną regenerację medium filtracyjnego z pomocą pneumatycznego potrząsania wibracyjnego. Wentylator jest umieszczony na czystej stronie urządzenia filtracyjnego, co umożliwia użycie wentylatora o wysokiej sprawności. Chodzi o wysokiej jakości wyrób do odciągu i filtracji trocin. Nasza dostawa obejmuje produkcję urządzenia filtracyjnego do odciągu i filtracji trocin. Urządzenie filtracyjne jest podciśnieniowe, posiada wysoce wydajny wentylator. Produkcja urządzenia filtracyjnego: G&G filtration, s.r.o. Generalną dostawę w ramach akcji zapewniała nasza spółka partnerska GreMi KLIMA, s.r.o.

Urządzenie filtracyjne do filtracji trocin:

Zostało użyte urządzenie filtracyjne G&G VIBRO VAC naszej produkcji. Ze względu na swoją konstrukcję, to urządzenie filtracyjne wprost przeznaczone jest do odciągu i filtracji trocin w przemyśle obróbki drewna. Urządzenie filtracyjne posiada sterowane pneumatycznie potrząsanie wibracyjne. Ze względu na charakter odciąganego pyłu nie była konieczna instalacja systemu pneumatycznego przepłukiwania węży filtracyjnych z pomocą sprężonego powietrza. W tym przypadku regeneracja wibracyjna przyczynia się znacząco do obniżenia kosztów sprężonego powietrza do regeneracji medium filtracyjnego. Urządzenie filtracyjne posiada rotacyjny podajnik do wynoszenia trocin z urządzenia filtracyjnego. Ze względu na to, że odciąg trocin należy do grupy wybuchowych pyłów, urządzenie posiada membrany odprężające do uwolnienia fali uderzeniowej do otoczenia na zewnątrz.

Filtrační zařízení G&G VIBRO VAC odsávání pilin

Dalsze referencje

Odpylanie linii do kruszenia wraków samochodowych

Partner: Odpylanie linii do kruszenia wraków samochodowych

Powietrze jest dalej kierowane do separatorów cyklonowych, w których oddziela się grube cząstki lekkiej frakcji. Uwięzione w ten sposób gruboziarniste…

Izolacja termiczna rur

Partner: Izolacja termiczna rur

Jednocześnie izolacja termiczna rurociągu zapobiega wychłodzeniu się gazu wewnątrz tras rurociągu oraz przyczynia się do ograniczenia lub wyeliminowania możliwości kondensacji…

Chcesz zostać partnerem?

Partnerstwo daje dostęp do katalogu online dla partnerów oraz do informacji cenowych, automatycznie generowanych ofert i ich historii. Proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.