Reprezentujemy wyłącznie

Uzyskaliśmy wyłączną reprezentację największych firm. Produkty naszych partnerów wykorzystujemy do produkcji własnych wyrobów, ale jednocześnie oferujemy je osobno do sprzedaży naszym klientom.

Reprezentujemy wyłącznie
Ceramiczne elementy filtrujące
01

Temat Ltd.


Tenmat Ltd. jest producentem zaawansowanych materiałów wysokotemperaturowych z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Uzyskaliśmy wyłączne przedstawicielstwo w zakresie sprzedaży ceramicznych rurek filtracyjnych do filtracji gorących spalin do 1000 ° C. Nasza firma posiada wyłączne przedstawicielstwa na terenie: Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Ukrainy, Rosji i Kazachstanu.

Przykład naszych urządzeń w praktyce

G&G Partneři

Odpylanie linii do kruszenia wraków samochodowych

Powietrze jest dalej kierowane do separatorów cyklonowych, w których oddziela się grube cząstki lekkiej frakcji. Uwięzione w ten sposób gruboziarniste…

Izolacja termiczna rur

Jednocześnie izolacja termiczna rurociągu zapobiega wychłodzeniu się gazu wewnątrz tras rurociągu oraz przyczynia się do ograniczenia lub wyeliminowania możliwości kondensacji…

Jsme G&G filtration

G&G se zabývá vývojem a výrobou produktů z oblasti průmyslového odsávání a filtrace vzduchu. G&G společně založili Ing. Radek Veselý a Ing. Miloš Gregor z důvodu jediného cíle a to výroby filtrační technologie pro mezinárodních trh.

Więcej o nas

G&G filtration
filtracja dla całego świata

G&G Výroba

Mamy tego dużo więcej! Zobacz nasz katalog